Hakkımızda

Shumix Mağazacılık Ltd. Şti., Terlikler Dünyası adı altında, 2002 yılında Türkiye'nin önde gelen terlik markalarından birinin bayiliğini alarak İstanbul'da kurulmuştur. 2008 yılına kadar, bu firmanın bayiliğini yaparak ticaret hayatını sürdüren Terlikler Dünyası; 2008 yılında kendi markasını yaratıp, ayakkabı sektörüne atılma kararı vermiştir. Bu karar doğrultusunda, shumix markasını oluşturup 2010 yılı Ağustos ayında Türkiye'nin en verimli AVM’lerinden olan Cevahir AVM’de, 500 metrekare ilk concept mağazasını açmıştır. Açıldığı tarihte shumix Cevahir AVM'nin metrekare olarak en büyük mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Shumix, multibrand ayakkabı mağazacılığı yapmaktadır. Shumix mağazalarında, hem dünya markaları, hem de shumix markalı ürünler satılmaktadır.

Mağazamızda satılan dünya markaları;

Trendlere göre her geçen sene de bu markalara katılım devam edecektir. Shumix'teki misyonumuz, mağaza sayımızı arttırarak temsil ettiğimiz markaları daha fazla tüketiciye ulaştırmaktır.

Sürekli gelişim misyonuyla 2014 yılında Shumix mağaza ağına Olivium, Bursa Carrefour, 2015 yılında Çanakkale 17Burda, 2015 yılında, Viaport Venezia ve Ankara One Tower mağazaları eklenmiştir.