Sıkça Sorulan Sorular

ISLANAN AYAKKABI NASIL KURUTULMALI?

Ayakkabılarınız çamurlandı veya kirlendi ise temizliğini nemli bir bez ile yapmalısınız. Eğer ayakkabı ıslak bir ortama girdi ve ıslandı ise kalorifer veya güneş ışığı yerine, oda sıcaklığında kendi kurumalıdır. İçerisine gazete kağıdı koyarak kurumasını hızlandırabilirsiniz. Kenarlarında ve üstünde el dikişi olan ayakkabılar yağmurlu havalarda giyilmemelidir aksi takdirde su alabilir ve ayakkabınızın kullanım ömrü azalır.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmek üzere hazırlandığında, sistemimizden size kargo numaranızı bildiren bir konfirmasyon e-postası/mesajı gönderilir. Bu mail içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu kargo firmasının sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında evde yoksam ne oluyor?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, kargo firması belirtilen adrese "Adresten Teslim İhbar Notu" bırakmaktadır. Bu not ile kargo firması ile irtibata geçerek pakedinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargonun ne zaman teslim edileceğini ben seçebilir miyim?

Ne yazık ki kargonuzu sizin belirlediğiniz saatlerde teslim edemiyoruz. Teslimat adresi belirtirken lütfen bunu unutmayınız.

Siparişimin Teslimat Süresi Ne Kadardır?

Siparişlerinizi olabildiğince erken bir şeikilde sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Ürünlerimiz mağaza stoklarımızdan gönderilmekte olup saat 12:00'a kadar verilen siparişler ertesi iş günü, saat 12:00'dan sonra verilen siparişler ise takip eden iş günü kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarının adrese teslimat süresi lokasyonunuza göre 1-5 iş günü olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Online Satın aldığım ürünleri mağaya iade edebilir miyim?

Belirli zamanlarda sadece shumix.com.tr üzerinde yapılan kampanya ve fiyatlamalar sebebi ile Shumix internet mağazasından almış olduğunuz ürünleri yalnızca shumix.com.tr ye iade edilebilirsiniz.